9,69

Od zaraz praca w Holandii bez języka na produkcji żywności Noordwijkerhout 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Noordwijkerhout
  • Opublikowany: 7 stycznia 2019 01:02

Oferujemy pracę w Holandii od zaraz dla Polaków bez znajomości języka. Ogłoszenie z fabryki w Noordwijkerhout na produkcji i przy pakowaniu żywności. Zakwaterowanie zapewnione jest odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Miejsce zatrudnienia: Noordwijkerhout, Holandia

Stawka godzinowa: 9,69 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona będzie wspierała prace na produkcji żywności
  • obowiązkiem będzie między innymi pakowanie produktów i kontrola jakości

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy za granicą
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 9,69 euro na godzinę pracy
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie a także ubezpieczenie
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z aktualnym CV na adres:

  • rekrutacja@kbti.pl w tytule: Praca Noordwijkerhout

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-zywnosci-od-zaraz-noordwijkerhout/

ID ogłoszenia: 8885c325735c8c85