stawki wiekowe

Od zaraz praca w Holandii bez języka przy pakowaniu cukierków Veghel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Veghel
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 lipca 2016 00:47

Producent słodyczy z Veghel zatrudni od zaraz pracowników bez znajomości języka do pakowania cukierków, batoników, gum. Oferta pracy w Holandii dla Polaków z zapewnionym na miejscu zakwaterowaniem odpłatnym.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Veghel/Oss

Zarobki: obowiązują stawki wiekowe:

  • 18-19 lat: 8,29 euro brutto na godzinę
  • 20-21 lat: 7,02 euro brutto na godzinę
  • 22 lata: 8,29 euro brutto na godzinę
  • powyżej 23 lat: 9,68 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • zadania wykonywane będą przy taśmie produkcyjnej
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie słodyczy – żelek, gum, batoników, cukierków
  • inne zadania mogą zostać zlecone

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Holandii od zaraz
  • atutem będzie prawo jazdy kat.B
  • mile widziana znajomość języków obcych
  • elastyczność godzinowa

Oferujemy:

  • wynagrodzenie wypłacane raz w tygodniu na konto walutowe
  • możliwość podjęcia stałej współpracy
  • ubezpieczenie pracownicze
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • miejsce zamieszkania
  • zatrudnienie na pół roku z możliwością przedłużenia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie CV z załączeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres:

  • apn.2748610@es-candidate.com

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-holandii-przy-pakowaniu-slodyczy-bez-jezyka-veghel/

ID ogłoszenia: 87057821789da807

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Holandii bez języka przy pakowaniu cukierków Veghel”

  1. Witam serdecznie.Jestem gotów do podjęcia pracy w Państwa Firmie.Proszę o kontakt.CV wysłałem na e-mail.Pozdrawiam Jacek tel 0048 536956971