od 12,50 € brutto/h

Od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka dla par pakowanie lodów Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do końca wakacji 2021
  • Opublikowany: 29 czerwca 2021 01:13

Z darmowym zakwaterowaniem do podjęcia aktualna od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie tymczasowe w Tilburgu dla par przy pakowaniu lodów na produkcji.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Tilburg.

Wynagrodzenie: od 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się przy linii produkcyjnej;
  • zadania wykonywane są przy obniżonej temperaturze;
  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem artykułów mrożonych – przeważnie lodów – do zbiorczych opakowań kartonowych.

Wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia na produkcji spożywczej;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego, holenderskiego albo niemieckiego.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie tymczasowe;
  • bardzo dobre warunki finansowe + dodatki i premie;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • bezpłatne ubezpieczenie NNW, kartę SIM z holenderskim numerem telefonu oraz rozmówki polsko-holenderskie;
  • wsparcie polskiego koordynatora lub brygadzisty.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: pakowanie lodów Tilburg 2021

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-holandii-przy-pakowaniu-lodow-bez-jezyka-od-zaraz-tilburg-2021/

ID ogłoszenia: 7760d9cb83adad5