do uzgodnienia

Od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka na magazynie odzieżowym Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Opublikowany: 2 października 2016 23:35

Oferujemy zatrudnienie w Tilburgu na magazynie hurtowni markowej odzieży przy zbieraniu zamówień. Praca w Holandii od zaraz dla osób bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Magazynier
Lokalizacja: Tilburg, Holandia
Stawka godzinowa: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na magazynie odzieżowym przy kompletowaniu towarów zgodnie z zamówieniem
  • praca wykonywana będzie ze skanerem ręcznym
  • pracownik odpowiedzialny będzie za pakowanie i przepakowaywanie odzieży orz sortowanie pod kątem kolorów lub rozmiarów

Oczekiwania:

  • pracę przynajmniej na 3 miesiące
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

Zapewniamy:

  • pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku holenderskim
  • zatrudnienie również dla osób bez doświadczenia
  • możliwość podjęcia pracy długotrwałej
  • wysokie zarobki z możliwością otrzymania podwyżki
  • pomoc koordynatora porozumiewającego się w języku polskim
  • opcja skorzystania z odpłatnego zamieszkania, ubezpieczenia i przejazdów wewnętrznych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo.

Adres kontaktowy: tns.group@op.pl

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-bez-jezyka-od-zaraz-na-magazynie-z-odzieza-tilburg/

ID ogłoszenia: 9157f051fe69f44