od 9,70 €/h +dodatki

Od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy Veghel 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Veghel
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 marca 2020 02:06

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii na stanowisku pakowacza. Zatrudnienie w  Veghel i Oss od zaraz dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy przy linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Veghel, Oss – Holandia

Pensja: dla osób w wieku powyżej 21 lat stawka godzinowa wynosi 9,70 euro brutto + dodatki zmianowe (I zmiana-105%, II zmiana-115%, III zmiana-128%), następnie podwyżki zgodnie ze stażem pracy

Umowa: 6 tygodni z opcją przedłużenia

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie słodyczy przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • elastyczność
  • atutem będzie znajomość języków
  • mile widziane prawo jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę
  • przejrzyste warunki zatrudnienia – opcja wyrobienia numeru SOFI na miejscu
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • możliwość podjęcia stałej współpracy dla najlepszych
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie w cenie 96 euro tygodniowo oraz ubezpieczenie za 24,82 euro na tydzień od osoby
  • zarobki wypłacane są raz na tydzień przelewem

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: www.infopraca.pl/praca/pakowacz-slodyczy/oss-veghel-holandia/14376921

ID ogłoszenia: 115e7f4b1a38aa3