do uzgodnienia

Od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka Veghel na magazynie słodyczy

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Veghel
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 listopada 2017 01:48

Szukamy chętnych bez znajomości języka do pakowania art. na magazynie ze słodyczami. Od zaraz oferta atrakcyjnej pracy w Holandii dla osób bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Magazynier

Miasto: Veghel, Holandia

Start: od zaraz

Pensja: do ustalenia

Zakres zadań:

  • zatrudnienie odbywa się na magazynie hurtowni ze słodyczami w miejscowości Veghel
  • obowiązkiem pracownika będzie kompletowanie, pakowanie zamówień i przygotowywanie ich do wysyłki.

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • dyspozycyjność od zaraz
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • chęć podjęcia długotrwałego zatrudnienia w Holandii

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • jasne rozliczenie godzin oraz kosztów pracy
  • opcja pobrania zaliczki po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • ubezpieczenie
  • co miesiąc wypłacanie pensji przelewem na konto
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • pracę w Holandii od zaraz

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Holandii zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

  • katowice@covebo.pl

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-holandii-na-magazynie-ze-slodyczami-bez-jezyka-veghel/

ID ogłoszenia: 7215a037f76db0ee

ilość wszystkich wyświetleń: 1067, dzisiaj: 1