10,20 €/h

Od zaraz praca w Holandii na magazynie sklepu dla par i grup z j. angielskim Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 8 czerwca 2020 02:20

Oferta pracy w Holandii przy zbieraniu zamówień na magazynie sklepu internetowego. Od zaraz zatrudnienie w Waalwijk dla par i grup z językiem angielskim przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Waalwijk, Holandia

Liczba wakatów: 3

Pensja: 10,20 euro brutto na godzinę pracy, w przypadku prac delegowanych stawka od 9,56 € brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na magazynie sklepu internetowego, firmy sprzedającej ubrania, obuwie, książki, płyty, zabawki itp.
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie kompletowanie produktów zgodnie z zamówieniem, pakowanie, obsługa zwrotów, przygotowywanie produktów do wysyłki
  • inne zadania – np. prace porządkowe

Oczekiwania:

  • elastyczność, zaangażowanie
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych i w weekendy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • możliwość przejścia do innych zakładów (do pracy delegowanej)
  • własna odzież – w zakładzie pracy istnieje bezwzględna zasada noszenia czarnej odzieży (koszulka + spodnie, mogą być z nadrukami)

Zapewniamy:

  • holenderską umowę o pracę
  • pakiet socjalny
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • uzyskanie dobrego doświadczenia
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • opcja wyjazdu w parach i grupach
  • zakwaterowanie
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania aplikacji poprzez źródło.

źródło: https://tnsgroup.pl/zbieranie-zamowien-w-sklepie-internetowym/

ID ogłoszenia: 9555edc23d8c2088