10,29/h

Od zaraz praca w Holandii na magazynie z art. dla zwierząt Ede 2018

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Ede
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 maja 2018 01:20

Proponujemy zatrudnienie na magazynie z artykułami dla zwierząt z Ede. Od zaraz ogłoszenie aktualnej pracy w Holandii dla osób ze znajomością języka angielskiego. Zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Ede, Holandia

Stawka godzinowa: 10,29 euro brutto oraz dodatki zmianowe i za weekendy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • typowe zadania na magazynie polegające na utrzymaniu porządku, zbieraniu towarów, pakowaniu i wysyłce
  • przyjmowanie dostaw
  • zatrudnienie odbywa się na magazynie z karmą a także akcesoriami dla zwierząt

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • dyspozycyjność od zaraz
  • posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 10,29 euro brutto na godzinę plus dodatki za pracę zmianową i w weekendy
  • zamieszkanie
  • ubezpieczenie pracownicze
  • gwarancję dużej liczby godzin do wypracowania

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo z załączeniem CV na adres:

  • anna@holandiajobs.pl z dopiskiem w nagłówku: EDE

kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem: + 48 790 833 585

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-na-magazynie-z-art-dla-zwierzat-w-ede-z-jezykiem-angielskim-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 2595b05dd3adc0b5

ilość wszystkich wyświetleń: 629, dzisiaj: 3