10,20 €

Od zaraz praca w Holandii na magazynie z elektroniką dla par, grup Waalwijk 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 3 stycznia 2020 01:59

Propozycja zatrudnienia od zaraz dla par i grup na magazynie w Waalwijk. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Holandii 2020 z podstawową znajomością języka angielskiego lub niderlandzkiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejscowość: Waalwijk, Holandia

Pensja: 10,20 euro na godzinę plus dodatki

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni sklepu internetowego, oferującego elektronikę, odzież, zabawki oraz sprzęt AGD
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie kompletowanie produktów, pakowanie oraz przepakowywanie
  • inne zadania zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym lub komunikatywnym
  • dostępność do pilnego podjęcia pracy w Holandii
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:

  • pracę w systemie zmianowym
  • możliwość wybrania czy pensja ma być wypłacana raz w miesiącu czy podzielona co tydzień
  • płatne zamieszkanie

Aplikacja:
Zgłoszenie można przesłać na adres:

  • praca@imexpert.pl

Kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem:

  • PL 0048 510 958 777
  • PL 0048 512 602 557
  • NL 0031 658 861 238

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-na-magazynach-2020-dla-par-singli-grup-waalwijk/

ID ogłoszenia: 9625e0e6a6783e29