9,51 euro brutto/h

Od zaraz praca w Holandii na produkcji pizzy, ciastek bez języka Amersfort

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amersfort
  • Opublikowany: 8 września 2017 00:09

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Amersfort na produkcji pizzy, ciastek oraz eklerów. Pracodawca zapewnia bezpłatny transport do Holandii.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: okolice Amersfort, Holandia

Stawka godzinowa: 9,51 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wspieranie prac na produkcji ciastek, eklerów oraz pizzy
  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie gotowego produktu
  • zadania wykonywane będą przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • optymizm
  • przyjazne nastawienie
  • elastyczność godzinowa
  • zmotywowanie, zaangażowanie, niezawodność
  • pracowitość
  • odpowiedzialność
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • możliwość brania dni urlopowych po 8 tygodniach pracy
  • wynagrodzenie zgodnie ze stawką CAO – 9,51 euro
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • możliwość korzystania z pakietu socjalnego, w którego skład wchodzi zamieszkanie, przejazd do pracy oraz ubezpieczenie
  • przejazd do Holandii zorganizowany będzie za darmo
  • w cenie 120 zł zapewniona jest pościel, karta startowa do telefonu oraz słownik

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 70159b190003c944