11,41 €/h brutto

Od zaraz praca w Holandii na produkcji przy pakowaniu ciastek bez języka Nieuwkuijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nieuwkuijk
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 lutego 2019 04:54

Ogłoszenie aktualnej pracy w Holandii na produkcji przy pakowaniu ciastek i babeczek. Zatrudnienie w fabryce z Nieuwkuijk od zaraz bez języka niderlandzkiego dla Polaków ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji ciastek

Lokalizacja: Nieuwkuijk, Holandia

Stawka godzinowa: 11,41 euro brutto + dodatki

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pracowała w zakładzie produkującym ciastka
  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości i pakowanie produktu gotowego

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego na poziomie umożliwiającym komunikację
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.B
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • możliwość pracy w wysokich temperaturach

Zapewniamy:

  • uczciwe wynagrodzenie i oprócz stawki podstawowej atrakcyjne dodatki
  • proste rozliczenia podstawowe
  • opcja regularnych zjazdów do Polski po 6-8 tygodniach na ok. 1-2 tygodnie
  • pomoc w zorganizowaniu płatnego wyjazdu do Holandii
  • płatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie
  • wsparcie rezydenta na cały okres pracy
  • raz na tydzień zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • stale zatrudnienie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem formularza poniżej:

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/produkcja-ciastek  lub http://goo.gl/pB8jEZ

źródło: eena.pl

ID ogłoszenia: 235c6dabd820bd3