320-400 €/tyg netto

Od zaraz praca w Holandii pakowanie bakalii z językiem angielskim Heerhugowaard 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Heerhugowaard
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 27 lutego 2020 03:07

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii dla pakowaczy ze znajomością języka angielskiego. Zatrudnienie w Heerhugowaard przy pakowaniu bakalii, orzechów.

Stanowisko: pakowacz bakalii

Miejsce zatrudnienia: Heerhugowaard, Holandia

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 12 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce z Holandii na produkcji przy pakowaniu orzechów

Wymagania:

  • mile widziane prawo jazdy i własny samochód
  • dostępność od zaraz
  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • wysoka motywacja
  • znajomość języka holenderskiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dostępność na dłużej

Zapewniamy:

  • płatny urlop w wymiarze 25 dni rocznie
  • pracodawca zapewnia częściowy zwrot kosztów za transport do Polski na podstawie paragonów
  • opcja rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • tygodniowo ok. 320 euro netto wynagrodzenia po opłaceniu zakwaterowania, podatków, ubezpieczenia
  • osoby które samodzielnie organizują sobie lokum mogą liczyć na pensję tygodniową w wysokości ok. 400 euro
  • 40 godzin pracy tygodniowo
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • bezpłatne przejazdy do pracy lub zwrot kosztów za użytkowanie własnego auta w wysokości 0,19€/km do max. 6€ dziennie
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą pracy w Holandii prosimy o kontakt:

  • Barbara Nowakowska 0031 – 294 28 70 27 lub 0048 – 71 716 62 37

Wiadomość prosimy przesłać z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres: praca@orangejobs.nl

źródło: https://orangejobs.nl/pl/job/pracownik-produkcji-orzechow-400e-netto-tyg/

ID ogłoszenia: 7595e55814ac4d2b

ilość wszystkich wyświetleń: 676, dzisiaj: 1