10,15/h brutto

Od zaraz praca w Holandii przy pakowaniu batoników z językiem angielskim Leerdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leerdam
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 4 marca 2019 02:44

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Holandii na produkcji przy pakowaniu batoników. Oferta z Leerdam aktualna od zaraz dla Polaków ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz batoników

Miejsce zatrudnienia: Leerdam, Holandia

Pensja: 10,15 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • jest to praca manualna, polegająca na samodzielnym przeprowadzaniu kontroli jakości w tym również weryfikacji daty ważności na opakowaniu oraz etykietowanie i pakowanie gotowych produktów
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez przełożonego

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę
  • wynagrodzenie wypłacane co 4 tygodnie na kontro pracownika
  • zakwaterowanie zorganizowane zgodne z certyfikatem SNF
  • ubezpieczenie
  • wsparcie rezydenta polskojęzycznego
  • przejazdy do pracy w Holandii
  • stały dostęp do paska wypłat oraz zestawienia godzin przepracowanych oraz innych dokumentów
  • możliwość pobrania zaliczki po pierwszym przepracowanym tygodniu w wysokości 150 euro
  • na start pracownik otrzyma pakiet o wartości 120 zł

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem źródła.

źródło: www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?grupa=pl&oferta=1326&ref=

ID ogłoszenia: 3145c7b0ee92277f