stawka wiekowa

Od zaraz praca w Holandii przy pakowaniu słodyczy bez znajomości języka Veghel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Veghel
  • Opublikowany: 5 lutego 2018 00:53

Propozycja podjęcia pracy w Holandii od zaraz w fabryce z Veghe przy pakowaniu słodyczy. Zatrudnienie skierowane do osób bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Veghel, Oss – Holandia

Wynagrodzenie: obowiązują stawki wiekowe od 7,25 do 9,11 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca przy taśmociągu
  • obowiązkiem pracownika będzie pakowanie słodyczy, takich jak – gumy do żucia, żelki, cukierki itp.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Holandii
  • dużą zaletą będzie znajomość języków obcych
  • mile widziane osoby z prawem jazdy kat.B
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • raz na tydzień wypłata pensji na konto pracownicze
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • wysokie wynagrodzenie
  • holenderską umowę o pracę
  • zakwaterowanie zorganizowane w cenie 96 euro na tydzień od osoby
  • wsparcie w zorganizowaniu spraw urzędowych, w tym również numeru SOFI
  • odpłatnie zorganizowane ubezpieczenie, koszt za tydzień do 22,01 euro
  • opieka koordynatora na miejscy
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-od-zaraz-przy-pakowaniu-slodyczy-bez-znajomosci-jezyka-veghel/

ID ogłoszenia: 3745a7758e3e1ef4