800.00

Od zaraz praca w Holandii przy produkcji kanapek Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2016 16:05

Agencja pośrednictwa pracy za granicą dla kontrahenta z Tilburga poszukuje od zaraz pracowników gotowych do pracy w Holandii na produkcji kanapek (obsługa maszyn krajalniczych i pakowania).

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).

Opis stanowiska:
praca przy taśmie przy produkcji i pakowaniu kanapek
obsługa maszyn krajalniczych i pakujących
praca przy kodach i etykietowaniu
dbanie o ciągłą dostawę produktów potrzebnych do wyrobu kanapek
praca na zmiany
w zależności od miejsca zakwaterowania, możliwy dojazd do pracy busem, rowerem lub pieszo

Wymagania:
komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
dyspozycyjność na minimum pół roku
pozytywne podejście do zlecanych zadań

Oferujemy:
pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
możliwość długoterminowej współpracy
dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki
pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego lub organizowania tych świadczeń prywatnie
opiekę polskich rezydentów.

Informacje dodatkowe:
W procesie rekrutacji wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl (http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/form/0/226850/0/1) z załączonym CV oraz spełniające wymagane kryteria. Kontakt z biurem: 077 456 16 05 i 77 456 16 06

ID ogłoszenia: 8955703a1ecd0476

ilość wszystkich wyświetleń: 1528, dzisiaj: 1