2450 - 2850 € brutto/mc

Od zaraz praca w Niemczech bez języka dla par na produkcja kremu czekoladowego Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Długość umowy: okres próbny z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 3 stycznia 2023 00:49

Fabryka z Kolonii potrzebuje od zaraz pary do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka przy produkcji kremu czekoladowego. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2450 – 2850 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w fabryce spożywczej na produkcji kremu czekoladowego;
  • najpierw pracownik przejdzie przeszkolenie pracownicze oraz z zasad BHP;
  • zadania będą przydzielane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem – dostarczanie półproduktów, dbanie o wysoką jakość produkcji, wykonywanie prac manualnych przy taśmie, napełnianie słoików itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji oraz rozwoju;
  • dokładność;
  • zmotywowanie do podjęcia pracy;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • sumienność.

Oferujemy:

  • pełny etat;
  • świadczenia socjalne;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie i dodatki;
  • odzież pracowniczą;
  • szkolenie pracownicze;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na okres próbny z możliwością przedłużenia;
  • możliwość brania nadgodzin.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

dringende-abeit@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: produkcja_kremu_czekoladowego, Kolonia 01/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-dla-par-praca-niemcy-na-produkcji-kremu-czekoladowego-od-zaraz-kolonia/

ID ogłoszenia: 57463b2f8b6c340d