€ 12,50/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez języka dla par przy pakowaniu keczupów Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Opublikowany: 7 lutego 2019 01:15

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Drezna przy pakowaniu keczupów. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie płatne na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz keczupów

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Pensja: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 4

Opis stanowiska pracy:

  • łatwa praca produkcyjna, polegająca na wykonywaniu zadań przy linii produkcyjnej
  • zatrudnienie przy wytwarzaniu produktów z pomidorów – keczupów, koncentratów i sosów

Oczekiwania:

  • pełna samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • dostępność od zaraz
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • wdrożenie w obowiązki oraz pełne wsparcie na początku
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • zatrudnienie w młodym i zgranym zespole
  • pracę na okres 3 miesięcy próbnych z możliwością podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • na miejscu pracodawca zapewnia płatne zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, z załączeniem aktualnego CV, na adres:

  • einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie keczupów, imię i nazwisko”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-niemcy-praca-od-zaraz-bez-jezyka-pakowanie-keczupow-drezno-2019/

ID ogłoszenia: 5835c5a020232c88