12/h € brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez języka na produkcji napojów Düsseldorf 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 listopada 2017 03:05

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Oferta z fabryki w Düsseldorfie przy produkcji napojów izotonicznych i energetycznych.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: 12 euro brutto na godzinę pracy

Zadania:

  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • obsługiwanie, mycie oraz konserwacja maszyn produkcyjnych
  • dbanie o ciągłość produkcji
  • pakowanie gotowych butelek/puszek
  • przygotowywanie produktu do magazynowania
  • prace porządkowe

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy samodzielnie oraz równocześnie w zespole
  • odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie
  • sumienność
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki
  • umowę na 3 miesiące z opcją przedłużenia na cały 2018
  • zamieszkanie zapewnione w cenie 150 euro miesięcznie od osoby
  • pensję wypłacaną w terminie
  • opcję podnoszenia kwalifikacji a nawet rozwoju

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Niemcy praca na produkcji napojów, Düsseldorf

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-napojow-bez-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 4245a0cacc39adac

ilość wszystkich wyświetleń: 1248, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Niemczech bez języka na produkcji napojów Düsseldorf 2017”

  1. szymek7805 na 3 grudnia 2017 @ 10:39

    Witam jesteśmy zainteresowani z dziewczyną pracą przy produkcji napojów. Mój nr 573-365-564 email. szymekbary7805@o2.pl