1450/mc netto + zakwaterowanie

Od zaraz praca w Niemczech bez języka przy pakowaniu sera Cottbus 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Cottbus
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 marca 2018 00:34

Fabryka z Cottbus oferuje zatrudnienie od zaraz na produkcji przy pakowaniu sera krojonego. Ogłoszenie pracy w Niemczech 2018 dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym, zapewnionym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pakowacz sera

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Cottbus, Niemcy

Pensja: 1450 euro brutto miesięcznie

Wakaty: 4

Opis stanowiska pracy:

  • utrzymywanie stanowiska pracy w należytym porządku
  • wykonywanie zadań zgodnie z zasadami BHP
  • praca wykonywana będzie przy taśmie produkcyjnej
  • manualne układanie plastrów sera krojonego na tacki plastikowe

Oczekiwania:

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • zdolność do pracy w zespole
  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań
  • pracowitość
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pół roku
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony
  • osoby najlepsze będą mogły przedłużyć okres zatrudnienia
  • opieka koordynatora Polaka na miejscu
  • zamieszkanie zapewnione za darmo w wynajętych mieszkaniach – pracodawca zapewnia dobry standard i zamieszkanie w pełni wyposażonych pokojach z dostępem do internetu po wi-fi

Aplikacja:
Prosimy zainteresowanych o przesłanie wiadomości z załączeniem CV, na adres:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „pakowanie sera krojonego, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-sera-krojonego-cottbus/

ID ogłoszenia: 9455aaa80029167f

3 komentarze na “Od zaraz praca w Niemczech bez języka przy pakowaniu sera Cottbus 2018”

  1. lysy007124 na 17 marca 2018 @ 12:04

    Witam, wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani tą ofertą, prosimy o kontakt i szczegóły: lysy007124@interia.eu
    570107231

  2. bialy555 na 19 marca 2018 @ 23:23

    zainteresowany 2 osoby bialy555@op.pl

  3. Dariusz Rekos na 21 marca 2018 @ 11:15

    Dzień dobry
    Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy przy pakowaniu sera
    Jestem dyspozycyjny od zaraz
    Proszę o kontakt
    +31623989801
    Dariusz Rękoś