13-16/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie z kosmetykami Lipsk 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Lipsk
  • Opublikowany: 25 maja 2020 02:27

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie hurtowni z kosmetykami. Zatrudnienie skierowane do Polaków również bez znajomości języka przy zbieraniu i pakowaniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Wakaty: 6

Pensja: od 13 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca w charakterze pomocnika na magazynie hurtowni z kosmetykami
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się obsługiwaniem sprzętów, zbieraniem zamówień i ich wysyłką, dbaniem o porządek na stanowisku pracy
  • praca będzie polegała na rozładunku i przyjmowaniu dostaw, aktualizowaniu danych w systemie komputerowym, montowaniu zabezpieczeń antykradzieżowych czy spisywaniu stanów
  • zadania będą zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • samodzielność, solidność
  • zdolność do pracy w grupie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • pełna samodzielność

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę w cenie 250 euro miesięcznie od osoby
  • niemiecką umowę o pracę
  • pierwszą umowę na 3 miesiące próbne a dla najlepszych możliwość przejścia na stałą umowę o pracę na czas nieokreślony
  • rzetelne wdrożenie w obowiązki
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: magazyn drogeryjny, Lipsk 05/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-na-magazynie-z-kosmetykami-od-zaraz-lipsk/

ID ogłoszenia: 9665eca51c90ec64