1950 € +premie, dodatki

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji czekolady Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2019 01:03

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech od zaraz dla zainteresowanych bez znajomości języka. Oferta z fabryki w Berlinie na produkcji czekolady. Zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Lokalizacja: Berlin

Pensja: 1950 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • oferta dotyczy zatrudnienia w fabryce słodyczy na produkcji pralinek i czekolad nadziewanych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obsługę maszyn, dbanie o ciągłości produkcji, pakowanie, przeprowadzanie kontroli jakości itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • samodzielność, zdyscyplinowanie, zaangażowanie
  • umiejętność pracy w grupie
  • przyjazne nastawienie
  • aktualne badania do pracy z żywnością
  • samodzielność, uczciwość

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • wsparcie w organizacji przejazdu do Niemiec
  • pracę w systemie zmianowym
  • rzetelne wdrożenie w obowiązki
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia podstawowego – np. na częściowe pokrycie kosztów zamieszkania
  • płatne lokum w cenie 300 euro miesięcznie

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem aktualnego CV, na adres dostępny poniżej:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. pc/b/08/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-na-produkcji-czekolady-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 4915d5c4c6861473

ilość wszystkich wyświetleń: 1261, dzisiaj: 1