1850-2350/mc brutto euro

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji rowerów Duisburg 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Duisburg
  • Opublikowany: 2 lipca 2018 00:02

Od zaraz poszukujemy osób również bez znajomości języka do pracy w Niemczech 2018 na produkcji rowerów. Zatrudnienie dla Polaków w fabryce z Duisburga. Zakwaterowanie jest możliwe do zorganizowania odpłatnie dla chętnych.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miasto: Duisburg, Niemcy

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 1850 do 2350 euro brutto miesięcznie – wysokość ustalana jest indywidualnie z każdym zainteresowanym w zależności od stopnia znajomości języka i doświadczenia

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca manualna, polegająca na składaniu/skręcaniu rowerów oraz części rowerowych
  • zadania wykonywane są na jednym z wielu etapów produkcyjnych i są powtarzalne
  • pracownik ma do dyspozycji narzędzia i elektronarzędzia oraz strój ochronny

Oczekiwania:

  • samodzielność
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • szybkość, zwinność, elastyczność
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w serwisie rowerowym
  • przykładanie się do powierzonych zadań, sumienność, dokładność
  • spostrzegawczość

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech na podstawie 3 miesięcznej umowy o pracę
  • możliwość skorzystania z odpłatnego zakwaterowania w cenie 250 euro miesięcznie
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pracę w przyjaznym i kompetentnym zespole
  • dla osób najlepiej wypełniających powierzone obowiązki możliwość podjęcia stałego zatrudnienia

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo wraz z załączeniem aktualnego CV na adres:
„Produkcja rowerów – montaż, Duisburg 07/2018” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-rowerow-bez-jezyka-duisburg/

ID ogłoszenia: 6135b32a4117622a

ilość wszystkich wyświetleń: 1448, dzisiaj: 1