1886/mc €

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji zabawek 2020 Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2020 01:05

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Düsseldorf od zaraz dla osób bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji zabawek z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik produkcji zabawek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 3

Zarobki: 1886 euro brutto miesięcznie

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • praca na produkcji zabawek z tworzyw sztucznych
  • zadania będą wykonywane są na hali w temperaturze pokojowej
  • obowiązkiem będzie ręczny montaż elementów, kontrolowanie jakości oraz pakowanie

Oczekiwania:

  • przykładanie się do obowiązków
  • zręczność
  • pełna samodzielność
  • gotowość do podjęcia pracy zespołowej
  • spostrzegawczość
  • przykładanie uwagi do detali
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • duża liczba godzin pracy
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane w cenie 500 euro miesięcznie od pary
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • świadczenia socjalne i ubezpieczenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie aplikacji poprzez stronę:

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-zabawek-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 4565ea7fe857e3d5