12,50/h € + premie

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka pakowanie keczupów Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Opublikowany: 26 lipca 2018 01:20

Aktualnie poszukujemy osób również bez znajomości języka przy pakowaniu keczupów. Niemcy praca w fabryce z Hamburga do podjęcia od zaraz z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz keczupów

Miasto: Hamburg, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 3

Obowiązki:

  • nieskomplikowana praca na produkcji przy pakowaniu keczupów
  • zadania wykonywane są w pozycji stojącej przy linii produkcyjnej
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości produktów

Oczekiwania:

  • mile widziane aplikacje od osób z doświadczeniem w podobnej pracy
  • dostępność od zaraz
  • duże zaangażowanie, sumienność
  • zdolność do pracy w grupie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • chęć do samorozwoju

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie przy sprawach urzędowych i pomoc w przygotowywaniu dokumentów, tłumaczeniach
  • na miejscu zorganizowane w cenie 200 euro miesięcznie zakwaterowanie
  • zatrudnienie w miłym, przyjaznym zespole
  • opcję rozwoju

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do przesyłania aplikacji mailowo, na adres poniższy:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie keczupów, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-keczupow-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 7585b577e2bb6dc9