12,50 euro/h + premie

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka pakowanie keczupów Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 czerwca 2018 01:52
  • Wygasa: 4 dni, 17 godzin

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu keczupów na produkcji w fabryce z Hamburga. Od zaraz zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz produktów spożywczych

Miasto: Hamburg, Niemcy

Termin: od zaraz

Zarobki: 12,50 euro brutto na godzinę pracy plus premie

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Zadania:

  • praca w szybkim tempie przy linii produkcyjnej
  • pakowanie keczupów
  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • pakowanie gotowego produktu
  • dbanie o ciągłość produkcyjną
  • inne zadania zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • punktualne stawianie się w pracy i pilnowanie swoich zmian
  • dostępność od zaraz
  • chęć podnoszenia kwalifikacji i nauki języka niemieckiego
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie w cenie 200 euro miesięcznie
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • legalne warunki zatrudnienia
  • rzetelne wdrożenie w obowiązki
  • pracę na stałe w oparciu o umowę niemiecką z dostępem do świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o wysyłanie aplikacji mailowo, na adres:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca pakowanie keczupów, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-niemcy-od-zaraz-przy-pakowaniu-keczupow-w-hamburgu/

ID ogłoszenia: 1885b218bb72703f