12,50 € brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka pakowanie zegarków Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 20 listopada 2021 00:51

Dla pakowaczy aktualna od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w Kolonii dla Polaków przy pakowaniu zegarków. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • przeprowadzanie dokładnej kontroli jakości zegarków;
  • oznaczenie wad zegarków oraz cofanie do magazynu;
  • pakowanie zegarków do pudełek, które są wyłożone materiałem z niezbędnymi dokumentami.

Wymagania:

  • dokładność, precyzyjność;
  • dobry wzrok;
  • szczegółowość;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • chęć pracy w środowisku monitorowanym;
  • sprawność manualna;
  • dostępność od zaraz;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • świadczenia socjalne;
  • ubezpieczenie;
  • płatny urlop;
  • stałe zatrudnienie;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • darmowe zakwaterowanie w pensjonacie pracowniczym;
  • możliwość wzięcia zaliczki po tygodniu pracy;
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym.

Aplikacja:

Zgłoszenia ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail: arbeitbeiuns2022@fastmail.de z podaniem numeru referencyjnego: pz/k/10/21

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/pakowanie-zegarkow-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-koln/

ID ogłoszenia: 407619730ef042c6