10,50 euro brutto/h + zakwaterowanie

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka produkcja kanapek Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 czerwca 2016 23:23

Fabryka spożywcza z Kolonii zatrudni od zaraz pracowników bez znajomości języka do pracy w Niemczech na produkcji kanapek, sałatek czy tortilli. Zatrudnienie dla Polaków od czerwca do końca września 2016.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba stanowisk do obsadzenia: 4

Stawka godzinowa: 10,50 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • praca produkcyjne związana z przygotowywaniem różnego rodzaju dań gotowych dla cateringu linii lotniczych
  • produkcja dotyczy kanapek, sałatek, tortilli, makaronów
  • zadania polegają na przygotowaniu i przetwarzaniu składników oraz pakowaniu gotowych wyrobów

Oczekiwania:

  • rzetelność, zorganizowanie, pracowitość, odpowiedzialność
  • wysoka uczciwość
  • umiejętność pracy w grupie
  • atutem będzie doświadczenie produkcyjne
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej

Zapewniamy:

  • umowa o prace na niemieckich warunkach
  • zorganizowane szkolenie wprowadzające
  • zatrudnienie od czerwca do września z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
  • pracę na 3 zmiany z dodatkiem przy pracy w godzinach nocnych w wysokości 1,80 euro brutto

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV i LM na adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Produkcja kanapek”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-produkcji-bez-jezyka-od-zaraz-na-produkcji-kanapek-kolonia/

ID ogłoszenia: 24057544ebfd5cb2

ilość wszystkich wyświetleń: 857, dzisiaj: 1