1780 euro brutto/mc

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka produkcja lodów Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Opublikowany: 12 czerwca 2017 03:53

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla chętnych be znajomości języka na produkcji lodów i deserów mrożonych. Oferta z fabryki w Hamburgu do podjęcia od zaraz przy przygotowywaniu mas smakowych.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz
Zarobki: 1780 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • praca polegać będzie na odmierzaniu składników, obsłudze maszyn i dostarczaniu produktów do wyrobu mas
  • samodzielne dekorowanie, lukrowanie, posypywanie lodów i deserów
  • odmierzanie składników
  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • praca na hali przy niskich temperaturach

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy z ludźmi, komunikatywność, otwartość
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • dostępność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • dobrej jakości odzież roboczą do pracy w warunkach chłodniczych
  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące
  • zatrudnienie od zaraz
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • wdrożenie w obowiązki i początkowo nadzór koordynatora
  • odpłatne zamieszkanie w hotelu robotniczym za 200 euro miesięcznie

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o przesyłanie aktualnego CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w nagłówku: „Produkcja lodów i mrożonek, Hamburg″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-hamburg-na-produkcji-lodow-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 244593bf55b41aa0

ilość wszystkich wyświetleń: 1453, dzisiaj: 1