1480 euro netto/mc

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka produkcja przypraw Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Essen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 lutego 2016 01:22

Atrakcyjne zatrudnienie w fabryce z Essen od zaraz na produkcji przypraw. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka przy mieszaniu składników.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Essen, Niemcy

Wynagrodzenie: 1480 euro netto miesięcznie

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • mieszkanie składników mieszkanek zgodnie z proporcjami
  • sumienne odmierzanie składników
  • ustawianie maszyn produkcyjnych
  • pakowanie przypraw

Oczekiwania:

  • mile widziana aczkolwiek niekonieczna znajomość języka niemieckiego na każdym etapie
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • odpowiedzialność
  • dobra znajomość niemieckich liczebników
  • sprawne przeliczanie miar i wag – umiejętność liczenia w pamięci

Zapewniamy:

  • zatrudnienie dla dwóch Polaków – mile widziane pary
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 150 euro od osoby na miesiąc
  • atrakcyjne warunki i dobre zarobki
  • sumienne szkolenie wdrażające
  • możliwość podnoszenia swoich umiejętności i dobycia doświadczenia

Aplikacja:
Zgłoszenie z dokumentami aplikacyjnymi należy przesłać na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

W nagłówku prosimy wpisać: produkcjaprzypraw/02/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-produkcja-przypraw-essen/

ID ogłoszenia: 69656c7af17b2c8c

3 Odpowiedzi na “Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka produkcja przypraw Essen”

  1. Witam jestem z Mężem zainteresowana praca prosze o kontakt +48605502498 lub kom. niemiecka 01634596740.

  2. Witam jestem zainteresowany praca proszę o kont.tel.+48517940655

  3. michas0315 na 6 marca 2016 @ 18:32

    Jesteśmy bardzo zainteresowani pracą
    Jesteśmy pracowici,odpowiedzialni i powierzone nam zadania wypełniamy
    z należytą dokładnością.
    Bardzo zależy nam na pracy
    Proszę nam zaufać a na pewno nie zawiedziemy.
    Pozdrawiamy serdecznie i czekamy z niecierpliwością na kontakt
    Z poważaniem Michał i Alina
    502905534