1700 euro brutto/mc

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka pakowanie bakalii 2017 Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 5 kwietnia 2017 14:37

Poszukujemy od zaraz chętnych do podjęcia tymczasowej pracy w Niemczech przy pakowaniu bakalii. Oferta 2017 z Dortmundu dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz bakalii
Miasto: Dortmund, Niemcy
Start: od zaraz
Pensja: 1700 euro brutto na miesiąc

Obowiązki:

  • głównie pakowanie gotowych bakalii ale również kontrolowanie jakości procesów i wyrobów a także sporządzanie mieszanek oraz obsługiwanie maszyn produkcyjnych
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • gotowość do zatrudnienia na czas określony
  • samodzielność
  • autem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • zdolność do pracy w zespole

Oferujemy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • umowę tymczasową
  • zatrudnienie od zaraz
  • okres zatrudnienia będzie uzgadniany indywidualnie z każdą osobą
  • ubezpieczenie pracownicze
  • wdrożenie w obowiązki i rzetelne szkolenie
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu w hotelu robotniczym, pokój jednoosobowy to koszt 250 euro miesięcznie a 2 osobowy dla par 300 euro miesięcznie

Aplikacja:
Prosimy zainteresowanych o przesyłanie zgłoszeń z CV na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Bakalie, Dortmund

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-bakalii-dortmund/

ID ogłoszenia: 97458e4cbf3da0c1

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka pakowanie bakalii 2017 Dortmund”

  1. Witam jestem zainteresovany oferta pracy
    Kontakt:+4915145035636
    Email:afasli091@gmail.com
    Email:a.fasli@hotmail.com