1500-1600/mc netto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu leków Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: pół roku
  • Opublikowany: 17 maja 2018 08:10
  • Wygasa: 8 dni, 19 godzin

Aktualna oferta pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu leków. Zatrudnienie tymczasowe w fabryce z Berlina. Zakwaterowanie bezpłatnie zorganizowane jest na cały okres zatrudnienia.

Stanowisko: Pakowacz leków

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Liczba wakatów: 7

Pensja: 1500 do 1600 euro netto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca manualna, polegająca na przepakowywaniu leków i załączaniu ulotki w języku niemieckim

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zdolności manualne
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • możliwość przyjechania swoim samochodem
  • samodzielność
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia i nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • gruntowne wdrożenie w obowiązki
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • umowę o pracę na okres 6 miesięcy
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • zamieszkanie zapewnione za darmo na miejscu w 2-3 osobowych pokojach z dostępem do wspólnej kuchni i łazienki

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie leków, Berlin”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-lekow-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 2285afca4909f9b3