2300 € brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka przy produkcji czekolady fabryka z Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Długość umowy: 1,5 roku
  • Opublikowany: 24 października 2020 04:26

Dla pracowników produkcji aktualna od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii przy produkcji czekolady. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2300 € brutto na mc + dodatki i premie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca z zachowaniem najwyższych standardów BHP;
  • pracownik będzie dbał o wysoką jakość produkcji, odmierzał składniki, wykonywał proste prace manualne, pakował oraz obsługiwał urządzenia produkcyjne.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • pełna samodzielność;
  • doskonała organizacja;
  • solidne wykonywanie zadań;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • rzetelność;
  • chęć wykonywania pracy powtarzalnej.

Oferujemy:

  • strój roboczy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od osoby;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • pracę w systemie zmianowym;
  • niemiecką umowę na 1,5 roku;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności prosimy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pc/k/11/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-na-produkcji-czekolady-fabryka-w-koln/

ID ogłoszenia: 9315f91a5e4bd658