1950-2350 € brutto/mc

Od zaraz praca w Niemczech dla par bez języka na magazynie obuwniczym Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Długość umowy: okres próbny z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 3 listopada 2021 01:01

Hurtownia z Hamburga szuka od zaraz chętnych do pracy w Niemczech na magazynie obuwniczym. Zatrudnienie dla magazynierów bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 1950 – 2350 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 7.

Zadania na stanowisku:

  • praca w charakterze pomocnika na magazynie obuwniczym;
  • wykonywanie zadań zlecanych na bieżąco przez przełożonego;
  • kompletowanie towarów na podstawie zamówienia;
  • pakowanie gotowych towarów, zabezpieczanie ich, a także adresowanie i naklejanie listów przewozowych;
  • pracownik będzie przyjmował dostawy, rozładowywał je oraz obsługiwał wózek, skaner itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • odpowiedzialność;
  • punktualność;
  • zaangażowane, solidne i sumienne wypełnianie zadań;
  • mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze i trening;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • różne szkolenia podnoszące kompetencje;
  • próbną niemiecką umowę o pracę z opcją jej przedłużenia;
  • pracę na pełny etat.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z realnym terminem dyspozycyjności należy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. mg/a4/11/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-dla-par-od-zaraz-na-magazynie-obuwniczym-z-hamburga/

ID ogłoszenia: 30461819ce768f21