11,84/h euro brutto

Od zaraz praca w Niemczech dla par bez języka przy pakowaniu galanterii skórzanej Wolfsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Wolfsburg
  • Opublikowany: 1 marca 2019 02:54

Oferta z Wolfsburga aktualna od zaraz dla Polaków bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech także dla par przy pakowaniu galanterii skórzanej na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz art. Skórzanych

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 11,84 euro brutto na godzinę pracy + dodatek na częściowe pokrycie kosztów mieszkania

Miasto: Wolfsburg, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Zakres zadań:

  • praca manualna polegająca na kontroli jakości produktów skórzanych typu torebki, kosmetyczki, breloki, portfele, portmonetki itp.
  • obowiązkiem będzie dokładne obejrzenie każdego produktu i zapakowanie do pudełka wraz z zabezpieczeniem i certyfikatem autentyczności

Oczekiwania:

  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w grupie
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • odpowiedzialność, zaangażowanie
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zdolność do pracy pod presją
  • zdolności manualne
  • pełna punktualność

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • bardzo dobre wynagrodzenie i przyjazną atmosferę na miejscu
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, koszt to 150 euro + media

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, wraz z aktualnym CV na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w tytule: Pakowacz galanterii skórzanej 02/19

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-od-zaraz-niemcy-praca-bez-jezyka-pakowanie-art-skorzanych-w-wolfsburgu/

ID ogłoszenia: 8765c75ad04401c8