11,84 brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech dla par na magazynie z zabawkami bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2018 21:31

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Berlinie dla chętnych bez znajomości języka. Oferta aktualnej pracy w Niemczech dla par na magazynie hurtowni z zabawkami dla komisjonerów.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Termin: od zaraz

Miejsca: 5

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: 11,84 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • dbanie o porządek na magazynie i odpowiednie rozmieszczenie towarów
  • przyjmowanie dostaw, rozładunek., załadunek
  • obsługa skanera ręcznego i kompletowanie zamówień
  • przeprowadzanie regularnych inwentaryzacji
  • inne zadania zlecane przez przełożonego

Wymagania:

  • umiejętność szybkiego przyswajania nowych informacji
  • samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialne wypełnianie obowiązków
  • zaangażowanie
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • zatrudnienie dla par – pary mają zapewnione wspólne zakwaterowanie
  • pracodawca oferuje zamieszkanie płatne – koszt miesięczny to 200 euro od osoby oraz 300 euro od pary
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • pracę w oparciu o niemiecką umowę na okres 3 miesięcy
  • pracownicy najlepsi będą mogli liczyć na stałą umowę

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z dopiskiem w nagłówku: „Praca na magazynie z zabawkami dla par, Berlin – imię i nazwisko” na podany poniżej adres:

  • Stellenanzeige@contractor.net

Prosimy pamiętać o dołączeniu do zgłoszenia CV z aktualnymi danymi kontaktowymi.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-zabawkami-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 2935ac2058272a80