12,85 € brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech dla par na produkcji batonów bez języka Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Augsburg
  • Długość umowy: okres próbny z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 9 września 2020 00:51

Dla par aktualna od zaraz praca w Niemczech na produkcji batonów. Zatrudnienie dla Polaków w fabryce na terenie Augsburga bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Augsburg.

Wynagrodzenie: 12,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na dziale, który zajmuje się przygotowywaniem mas smakowych;
  • najpierw pracownik przejdzie dokładne przeszkolenie;
  • obowiązki będą przydzielane w zależności od aktualnego zapotrzebowania, czyli pakowanie, dbanie o ciągłość produkcyjną, dostarczanie składników, dbanie o jakość produktu itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • możliwość podjęcia stałej pracy;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • rzetelność.

Oferujemy:

  • próbną niemiecką umowę o pracę z możliwością podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od pary + niezależnie od tego koszt za media;
  • odzież służbową;
  • pełny wymiar godzin;
  • pomoc przy formalnościach;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • dostęp do świadczeń socjalnych, np. Kindergeld.

Aplikacja:

Zgłoszenia, mogą być w j. polskim, należy wysyłać na adres e-mail: polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem: produkcja batonów Augsburg

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-na-produkcji-batonow-augsburg/

ID ogłoszenia: 2325f523c87c0438