1500 - 1600 € netto

Od zaraz praca w Niemczech dla par przy pakowaniu leków bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: pół roku
  • Opublikowany: 7 czerwca 2018 01:28

Propozycja zatrudnienia w Berlinie dla par przy pakowaniu leków. Od zaraz aktualne ogłoszenie pacy w Niemczech dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie darmowe zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pakowacz leków

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: od 1500 do 1600 euro netto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Miasto: Berlin, Niemcy

Obowiązki:

  • pracownik będzie zajmował się manualnym pakowaniem i przepakowywaniem leków
  • do zadań należy składanie opakowań, wkładanie do środka leku z ulotką w niemieckim języku

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zręczność
  • szybkość, zwinność
  • dostępność od zaraz
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego i doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • preferowane zgłoszenia od osób z własnym autem
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • sumienne szkolenie pracownicze i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony
  • zamieszkanie zapewnione bezpłatnie w pokojach 2 osobowych – pary mogą liczyć na wspólne zamieszkanie
  • opcja podnoszenia kwalifikacji
  • zatrudnienie na okres 6 miesięcy

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Pakowanie leków od czerwca 2018, Berlin”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-pakowanie-lekow-berlin/

ID ogłoszenia: 385b16f9e259953