1750 euro brutto/mc

Od zaraz praca w Niemczech Dortmund bez znajomości języka na magazynie ze sprzętem IT

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 września 2016 02:53

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka dla hurtowni ze sprzętem IT z Dortmundu. Zatrudnienie na magazynie od zaraz przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik na magazynie ze sprzętem IT
Start: od zaraz
Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy
Zarobki: 1750 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie przy zbieraniu zamówień składanych przez klientów drogą elektroniczną
  • zatrudnienie odbywa się w hurtowni sprzętu IT, tak jak: z drukarkami, akcesoriami, monitorami, komputerami, itp.

Oczekiwania:

  • dobre zarządzanie czasem pracy
  • możliwość pracy w środowisku monitorowanym
  • zaświadczenie o niekaralności
  • bezproblemowa znajomość niemieckich liczebników do 1000
  • umiejętność obsługi skanera i praktyka zawodowa
  • szybkość we wdrażaniu się
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
  • wsparcie na miejscu przy dopełnianiu formalności w celu podjęcia legalnej pracy
  • pomoc polskojęzycznego współpracownika
  • szkolenie wdrażające
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomość e-mail należy przesłać z załączeniem CV na poniższy adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca na magazynie ze sprzętem IT, Dortmund”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-na-magazynie-ze-sprzetem-it-bez-znajomosci-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 10457e2bf6755673