od 13,50 € brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech na magazynie AGD bez znajomości języka Berlin 2021-2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 18 grudnia 2021 01:48

Aktualna od zaraz praca w Niemczech dla magazynierów bez znajomości języka. Zatrudnienie w Berlinie dla Polaków na magazynie hurtowni AGD. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: od 13,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie towarów na palety;
  • aktualizacja danych w systemie komputerowym;
  • przyjmowanie oraz rozładowywanie dostaw;
  • obsługa komputera, skanera i bram;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • brak uzależnień;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • odpowiedzialność;
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • chęć pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • bezpieczne środowisko pracy;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • system poleceń pracowniczych;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • szkolenie pracownicze;
  • możliwość podjęcia stałej pracy dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy kierować na adres e-mail:

arbeitbeiuns@fastmail.de z podaniem numeru referencyjnego: ma/b/12/21

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-z-agd-bez-znajomosci-jezyka-berlin-2021-2022/

ID ogłoszenia: 22161bb829bbbd3b