9€ brutto/godz. + Dodatki

Od zaraz praca w Niemczech na magazynie częsci samochodowych Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Brema
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2016 18:29

Agencja zatrudnienia za granicą dla klienta z Bremen poszukuje magazynierów zdecydowanych do legalnej pracy w Niemczech na magazynach z częściami samochodowymi marki Mercedes.

JOB AG Industrial Service z Bremy poszukuje dla renomowanej firmy z branży logistyki przemysłowej, specjalizującej się w logistyce części samochodowych (Mercedes):

Pracowników (m/f) magazynowych

Zakres Obowiązków:

– Odpowiedzialność za odpakowywanie, przepakowywanie oraz zapakowywanie, części samochodowych różnych wymiarów

– Pakowanie według instrukcji opakowywania

– Kontrolowanie jakości części samochodowych

– Obsługa skanera ręcznego

Wymagania:

– Doświadczenie zawodowe w pracy na magazynie będzie atutem, jednak nie jest obowiązkiem

– Gotowość do pracy na 2-3 zmianach

– znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (min. Poziom A2)

– Brak obaw przed praca fizyczna,

– Samodzielna praca zgonie z poleceniami

Oferujemy:

– Niemiecka umowa o prace z pełnymi ubezpieczeniami (składki ubezpieczeniowe i emerytalne)

– Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

– Płatny urlop

– Dobre warunki mieszkaniowe zapewnione przez pracodawcę (250,- €/Miesiac: prad, swiatlo, internet itp. inklusiv)

– Długoterminowe zatrudnienie w międzynarodowym środowisku

– Profesjonalna opieka polskojęzycznych dysponentów (Wsparcie i pomoc w sprawach organizacyjnych)

– Stawka: 9€ brutto/godz. + Dodatki (n.p.: Dodatek za prace w nocy: 25% itd.)

I przede wszystkim pracę w bardzo dobrej atmosferze z osobami różnej narodowości i kultur. Jeżeli jesteś ciekawy świata jest to oferta idealna dla Ciebie! W zamian wymagamy tylko dużej chęci i motywacji do pracy w zespole.

ID ogłoszenia: 86257bee0220caad

ilość wszystkich wyświetleń: 1048, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: 118Bremen
  • Zarejestrowany od: 25 sierpnia 2016

Inne przedmioty dodane przez 118Bremen

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez 118Bremen »