7 euro/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu dla par bez języka Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Essen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 4 miesiące
  • Opublikowany: 16 września 2014 00:01

Aktualnie szukamy 2 pary bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia do pracy w Niemczech. Oferta z Essen na produkcji przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie na 3-4 miesiące z zapewnionym darmowym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik do pakowania
Lokalizacja: Niemcy, Essen
Wynagrodzenie: 7 euro/h brutto
Numer referencyjny: GB/57/2014

Zadania:
- stanie przy linii produkcyjnej
- obsługiwanie maszyn produkcyjnych
- foliowanie ciastek ułożonych po 10, 12 sztuk
- pakowanie produktów spożywczych do kartonów
- prowadzenie prac porządkowych na stanowisku

Wymagania:
- osoba zdrowa, bez nałogów
- doświadczenie przy pakowaniu będzie sprzyjało podczas rekrutacji
- możliwość podjęcia pracy od zaraz
- chęć do pracy za granicą do końca roku 2014
- umiejętność szybkiego uczenia się
- otwartość, kontaktowość, dyspozycyjność

Oferujemy:
- zatrudnienie od zaraz na 4 miesiące
- możliwość dalszej współpracy po nowym roku
- możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie
- awans dla pracowników przedłużających umowę (8,50 euro/h brutto bez zakwaterowania)
- darmowe miejsce noclegowe na czas trwania umowy
- pomagamy przy wypełnianiu dokumentów administracyjno-prawnych
- możliwość kontaktu z polskim opiekunem znajdującym się na miejscu w niemieckiej firmie

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: ganztags-beruf@ok.de w treści proszę umieścić klauzulę o ochronie danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-jezyka-dla-par-pakowanie-ciastek-od-zaraz-essen/

ID ogłoszenia: 241541757e7e1a1d

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu dla par bez języka Essen”

  1. Dzień dobry
    Ja (21lat) i mój chłopak (22lata) Bylibyśmy zainteresowani wyjazdem i pracą u Państwa. Jesteśmy studentami i najbardziej interesuje nas wyjazd w wakacje ale i wcześniej tez. Jesteśmy uczciwi i pracowici. Chłopak pracował ostatnio w dziale logistyki w cyfrowym Polsacie. Proszę o kontakt: monia913@op.pl
    Pozdrawiam