9,10 euro brutto/ godzinę

Od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu mięsa drobiowego bez języka w Wietze

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Wietze
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 6 MIESIĘCY
  • Opublikowany: 27 listopada 2016 02:08

Przetwórnia drobiu z miasta Wietze poszukuje od zaraz pakowaczy chętnych do ciekawej pracy w Niemczech przy pakowaniu mięsa. Oferta bez znajomości języka dla osób gotowych do zatrudnienia w systemie zmianowym.

Prężnie rozwijająca się Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. poszukuje na stanowisko:
PRACOWNIK PRODUKCJI
Miejsce pracy: Wietze, Niemcy
Zakres obowiązków:
- rozkład, przetwarzanie i pakowanie produktów mięsnych
- praca na taśmie
- praca w systemie zmianowym

Oferujemy:
- stawka 9,10€ brutto + dodatki
- komfortowe zakwaterowanie (250 euro)
- niemiecka umowa o pracę, praca na dłuższy czas
- opieka polskiego przedstawiciela

Wymagania:
- mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego
- zdolność do przystosowania się
- umiejętność pracy w grupie
- solidność
- prawo jazdy kategorii B
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy lub skontaktowanie się z naszym biurem.
Concept Plus Sp. z o.o.
ul. Grottgera 26
35-005 Rzeszów
Tel. + 48 17 8787026
Tel. kom. + 48 504969105
Email ef@cp-personal.com
ase@cp-personal.com

ID ogłoszenia: 121583843ad069a9

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez ase@cp-personal.com

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez ase@cp-personal.com »