175 NOK brutto/h

Od zaraz praca w Norwegii bez języka na magazynie z żywnością Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Opublikowany: 14 listopada 2016 02:00

Pilnie zatrudnimy chętnych do pracy w Norwegii na magazynie hurtowni spożywczej. Zatrudnienie w Oslo do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka przy komisjonowaniu.

Stanowisko: Magazynier – komisjoner
Stawka godzinowa: 175 NOK brutto na godzinę
Miejscowość: Oslo, Norwegia
Rozpoczęcie: od zaraz

Opis zadań:

  • wspieranie płynnego funkcjonowania magazynu hurtowni spożywczej z Oslo
  • obowiązkiem pracownika będzie rozładunek dostaw, rozkładanie towarów na regały, zbieranie zamówień
  • zadania wykonywane będą samodzielnie
  • obsługa wózka paletowego ręcznego oraz skanera ręcznego

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • świetna organizacja czasu pracy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem
  • samodzielność
  • zdolność do pracy w zespole
  • dobra znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie od zaraz
  • przejrzyste warunki zatrudnienia w oparciu o norweską umowę z ubezpieczeniem i odprowadzaniem składek
  • zamieszkanie w cenie 4500 NOK miesięcznie
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia z zaznaczeniem opcji: “Magazynier / Komisjoner Oslo” poprzez poniższy formularza:

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-na-magazynie-spozywczym/

ID ogłoszenia: 15658288cab807ca

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Norwegii bez języka na magazynie z żywnością Oslo”

  1. Witam posiadam 3 miesieczne doswiadczenie jako komissioner ktore nabylem w Niemczech. Bylbym zainteresowany ta oferta moglbym prosic o przeslanie nr telefonu lub innego konatktu na moj email dawidd201394@hotmail.com poniewaz posiadam kilka pytan.