167/h brutto NOK

Od zaraz praca w Norwegii bez języka przy pakowaniu ciastek Fredrikstad 2018

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Opublikowany: 12 września 2018 23:02

Od zaraz ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Fredrikstad przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Pensja: 167 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • jest to manualna praca przy linii produkcyjnej
  • osoba zatrudniona zajmuje się układaniem ciastek po 8 do 12 sztuk, przeprowadzaniem kontroli jakości i pakowaniem

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • wysoka kultura osobista
  • zręczność
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • brak tatuaży, makijażu, sztucznych paznokci, rzęs, piercingu
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • aktualne badania ze stacji sanitarno epidemiologicznej do pracy z żywnością
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej

Zapewniamy:

  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę na miejscu
  • pracę od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy na okres 3 miesięcy
  • dla pracowników najlepiej wypełniających swoje obowiązki możliwość przedłużenia umowy
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • odzież roboczą
  • opiekę polskiego rezydenta na miejscu
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • palitelig.rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule „pr1/009/2018”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-ciastek-we-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 8675b991eaf51613