168,20 NOK za godz. brutto

Od zaraz praca w Norwegii bez języka przy pakowaniu spożywczym Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 1 października 2014 21:01

Poszukujemy od zaraz 7 pakowaczy bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii. Oferta z Bergen na produkcji spożywczej przy pakowaniu. Zatrudnienie na 6 miesięcy z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik do pakowania
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: 168,20 NOK za godz. brutto

Zadania:
Do zadań pracownika należy kontrolowanie prawidłowego przebiegu produkcji w tym kontrola jakości produktów oraz wstępna segregacja. Zatrudniony będzie się zajmować pakowaniem warzyw oraz obsługą maszyn produkcyjnych.

Wymagania:
– zatrudnienie na 6 miesięcy bez możliwości powrotu w tym czasie do Polski
– znajomość angielskiego w stopniu dobrym
– posiadanie doświadczenia przy pakowaniu konieczne
– umiejętność szybkiego uczenia się
– wytrzymałość fizyczna
– odpowiedzialność, punktualność, zorganizowanie

Oferujemy:
– oferujemy legalną pracę
– zakwaterowanie w cenie 3000 NOK
– szkolenia pracownicze
– wprowadzenie w system firmy
– kontakt z polskimi opiekunami
– dobre warunki pracownicze

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pośrednictwem strony: http://bit.ly/19WiKsj

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/praca-w-norwegii-przy-pakowaniu-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-bergen/

ID ogłoszenia: 46542c3dad28643

5 komentarzy na “Od zaraz praca w Norwegii bez języka przy pakowaniu spożywczym Bergen”

  1. dziewczyna jesteśmy bardzo zainteresowni ta ofertą. Jesteśmy w Norwegii i posiadamy wszystkie potrzebne dokumenty. Znamy angielski i obecnie uczęszczamy na kurs norweskiego. Proszę o kontakt pod numerem (+47) 968 30 916

  2. Ja i moja dziewczyna jesteśmy bardzo zainteresowni ta ofertą. Jesteśmy w Norwegii i posiadamy wszystkie potrzebne dokumenty. Znamy angielski i obecnie uczęszczamy na kurs norweskiego. Proszę o kontakt pod numerem (+47) 968 30 916

  3. witam,mam na imię Agnieszka (24l) i razem z mężem (23)szukamy pracy za granicą.
    Mamy doświadczenie w tej pracy.Pracowaliśmy w Wielkiej Brytanii na produkcji warzyw (kukurydza,szparagi)Jeśli Państwo będziecie usatysfakcjonowani współpracą z nami,bylibyśmy zainteresowani podjecie pracy na dłuższy okres czasu bądź w kolejnym terminie.

    • witam,mam na imię Agnieszka (24l) i razem z mężem (23)szukamy pracy za granicą.

  4. Dzien dobry jestesmy mloda para 34 35 mamy bardzo duze doswiadczenie na produkcj pracowalismy juz w niemczech na produkcji gazet i ulotek ,a rownierz przy pakowaniu i sortowaniu wazyf jestesmy zainteresowani panstwa oferta pracy zostawiamy nasz num telf 0048881297130 dziekujemy