165/h brutto

Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka na magazynie drogeryjnym Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Opublikowany: 30 listopada 2017 01:20

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Norwegii na magazynie hurtowni kosmetycznej z Oslo. Zatrudnienie dla chętnych bez znajomości języka norweskiego przy zbieraniu zamówień oraz rozładunku dostaw.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Pensja: 156 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • kompletowanie produktów pod zamówienia składane drogą elektroniczną
  • pomoc w rozładunku i załadunku towarów
  • przyjmowanie i przeliczanie dostaw
  • rozkładanie dostaw na magazynie zgodnie z kluczem
  • aktualizowanie danych

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • samodzielność, zdyscyplinowanie, uczciwość, punktualność
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • zamieszkanie zorganizowane w samodzielnych pokojach, miesięczny to koszt to około: 3600 NOK miesięcznie
  • ubezpieczenie
  • legalną umowę norweską z opłacaniem składek
  • pomoc przy sprawach urzędowych

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej:

  • Lagerarbeid-Bemanning@fastservice.com z dopiskiem „lagermedarbeider 43/2017″

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-drogeryjnym-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 7755a1f309fb2d27

3 komentarze na “Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka na magazynie drogeryjnym Oslo”

  1. Mariola68 na 7 grudnia 2017 @ 22:42

    Dzień dobry jestem zainteresowana ofertą wraz z męzem .Bez znajomości języka podaję e-mail fhumariola@wp.pl tel +31647705906

  2. Witam, jestem zainteresowany proszke o kontakt +48 884 929 842

  3. jestem zainteresowany proszke o kontakt +48 884 929 842