156,80 NOK brutto/h

Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka na magazynie z odzieżą, Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 21 sierpnia 2020 00:06

Propozycja podjęcia dla magazynierów bez znajomości języka pracy w Norwegii. Zatrudnienie od zaraz we Fredrikstad na magazynie hurtowni z odzieżą przy kompletowaniu oraz pakowaniu zamówień do wysłania.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 156,80 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań pomocniczych na magazynie;
  • pracownik będzie zajmował się przyjmowaniem towarów na magazynie, kompletowaniem zamówień i wysyłaniem ich, a także obsługiwaniem komputera, wózka paletowego oraz skanera itp.;
  • zadaniem będzie też współpraca z zewnętrznymi firmami oraz innymi działami.

Wymagania:

  • chęć wykonywania pracy na zmianie nocnej;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • mile widziana będzie znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • pełny etat;
  • próbną norweską umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • możliwość skorzystania z płatnego urlopu;
  • zatrudnienie na zmianie nocnej;
  • szkolenie oraz trening pracowniczy;
  • dofinansowanie do dań na stołówce pracowniczej.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez stronę: http://bit.do/rekrutacja2020 z zaznaczeniem opcji „Pakowanie zamówień Fredrikstad”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-norwegia-na-magazynie-z-odzieza-od-zaraz-fredrikstad-2020/

ID ogłoszenia: 745f3ec8c3de033