152,40/h NOK +zakwaterowanie

Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka na produkcji pizzy mrożonej Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2019 01:29

Zatrudnienie w fabryce z Bergen na produkcji pizzy mrożonej skierowane do Polaków również bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Norwegii z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy mrożonej

Miasto: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: 152,40 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji spożywczej przy wykonywaniu pizzy mrożonej
  • praca w warunkach chłodniczych
  • obowiązkiem będzie obsługa maszyn produkcyjnych, przygotowywanie składników, dbanie o porządek, pakowanie itp.

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zdolność do pracy w zespole
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • zdyscyplinowanie, sumienność, odpowiedzialność
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • dostępność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • przeszkolenie pracownicze
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • uniform służbowy
  • opieka koordynatora Polaka
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na cały okres trwania zatrudnienia

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • soknadansatte2019@fastem.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-ogloszenie-pracy-w-norwegii-produkcja-pizzy-mrozonej-od-zaraz-bergen/

ID ogłoszenia: 6195ca4d72f21544

ilość wszystkich wyświetleń: 1370, dzisiaj: 1