NOK 167/h brutto

Od zaraz praca w Norwegii 2019 bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Opublikowany: 18 lutego 2019 03:28

Aktualnie szukamy osób do pracy w Norwegii na produkcji przy pakowaniu ciastek. Od zaraz, zatrudnienie 2019 we Fredrikstad dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Pensja: 167 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • prosta praca przy taśmie produkcyjnej
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się pakowaniem ciastek oraz dbaniem o wysoką jakość

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • wysoka kultura osobista i przyjazne podejście
  • sumienność, niezawodność, staranność
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • samodzielność
  • przestrzeganie surowych norm odnośnie stroju oraz brak sztucznych włosków, rzęs, paznokci
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę na 3 miesiące
  • możliwość podjęcia pracy na stałe dla pracowników najlepszych
  • pracę na pełny etat
  • wdrożenie w obowiązki i pomoc na miejscu

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt mailowy, na adres:

  • palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule „Nr. ref.: pr1/02/2019”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-przy-pakowaniu-ciastek-fredrikstad-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 4925c69670fbcddc