148,60 NOK/h brutto

Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladek Lillehammer

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Opublikowany: 14 listopada 2019 03:18

Od zaraz ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Lillehammer przy pakowaniu czekoladek na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Miejsce zatrudnienia: Lillehammer, Norwegia

Pensja: 148,60 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Opis zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie czekoladek przy linii produkcyjnej
  • do zadań należy wizualna kontrola jakości, zdejmowanie z linii sztuk wybrakowanych lub uszkodzonych, manualne przekładanie do plastikowych wytłoczek

Oczekiwania:

  • zręczność
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • dyspozycyjność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne
  • odpowiedzialne wypełnianie obowiązków

Oferujemy:

  • pomoc przy sprawach formalnych
  • wdrożenie w obowiązki
  • na miejscu zapewnione zakwaterowanie odpłatne, koszt to 2500 do 3000 NOK miesięcznie
  • pierwszą umowę na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia
  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
  • pełny etat
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • atrakcyjne warunki finansowe

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • soknadansatte@eclipso.eu

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-od-zaraz-przy-pakowaniu-czekoladek-lillehammer/

ID ogłoszenia: 6965dcb3285cefc6